Vdiq në aksidentin me motor, ja kush është 17-vjeçari shqiptar (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:25 17-05-2018 Vdiq në aksidentin me motor, ja kush është 17-vjeçari shqiptar (EMRI-FOTO) Viktima, Klajdi Leka

Është identifikuar adoleshenti që humbi jetën në Itali, pas një aksidenti me motor.

Viktima është Klajdi Leka, i cili ishte duke udhëtuar me motor ndërkohë që nuk ishte i pajisur me patentë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në Milano, në Pioltello pas përplasjes nga një automjet. Ai u dërgua në spitalin San Raffaele, por sipas mjekëve plagët që kishte marrë ishin shumë të rënda dhe nuk ka mundur të mbijetojë dot.

Policia bën me dije se i riu udhëtonte më një motor që rezultonte i vjedhur më 13 maj në San Giuliano Milanese.

ll.jpg

kkk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E PAPRITUR/ Audio-përgjimet, zyrtarët e PD nuk shkojnë në Prokurori
Teatër, muzikë dhe kurse vallëzimi falas për publikun, vjen në Tiranë edicioni i dytë i Festivalit të Resë »
Article Logic
Execution time: 0.02390193939209
array(1) { ["section"]=> string(78) "vdiq-ne-aksidentin-me-motor-ja-kush-eshte-17-vjecari-shqiptar-emri-foto-121076" }