Vdiq në mënyrë misterioze, hetuesit: I shpërtheu pakoja me kokainë që kishte fshehur në stomak

Publikuar tek: bota, më 16:14 20-10-2015 Vdiq në mënyrë misterioze, hetuesit: I shpërtheu pakoja me kokainë që kishte fshehur në stomak

Një ngjarje e rëndë që tmerroi ditën e djeshme pasagjerët e aeroplanit Aer Lingus, ku një person u bë krejtësisht papritur agresiv, filloi të kafshojë udhëtarët dhe më pas vdiq në mënyrë misterioze, mund të ketë marrë shpjegim nga hetuesit.

Sipas policisë irlandeze, një numër pakosh me kokainë u gjetën pas autopsisë në brendësi të trupit të brazilianit që vdiq në udëtimin Irlandë -Portugali. Sipas “Garda Síochána” një nga pakot që dyshohet se kishin kokainë ka shpërthyer brenda trupit të viktimës, duke bërë që 24 vjeçari, John Santos Gurgao, të sillet në mënyrë agresive dhe të humbë jetën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11421203613281
array(1) { ["section"]=> string(98) "vdiq-ne-menyre-misterioze-hetuesit-i-shpertheu-pakoja-me-kokaine-qe-kishte-fshehur-ne-stomak-23566" }