'Vdiqën përpara rënies në lumë', Jashari sqaron për së dyti autopsinë e policëve të aksidentuar

Publikuar tek: rajon, më 15:48 16-05-2018 'Vdiqën përpara rënies në lumë', Jashari sqaron për së dyti autopsinë e policëve të aksidentuar Gjatë operancionit në lumin Lepenc

Pas daljes së autopsisë për vdekjen aksidentale të dy policëve në lumin Lepenc të Kosovës, kryeprokurori Shukri Jashari ka sqaruar edhe njëherë përgjigjet përfundimtare.

Një ditë më parë Jashari tha se Armend Trena dhe Malësor Dashi kanë ndërruar jetë përpara rënies në lumë, ndërsa e cilësoi rastin si vetëaksidentim, por sot e ka sqaruar edhe njëherë deklaratën e tij.

Sipas Jasharit, Dashi dhe Trena kanë humbur jetën gjatë rrokullisjeve të makinës, ndërkohë që mjeti nuk kishte shfaqur asnjë problem teknik. Kjo ishte përgjigja përfundimtare e autopsisë.

Dy policët humbën jetën mbrëmjen e 28 prillit, kur makina e tyre e shërbimit ra nga ura duke përfunduar në rrjedhën e lumit Lepenc.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Dua të mësoj shqip”, Vuçiç bën deklaratën e pazakontë
Ky qytet shqiptar ka hequr të gjitha pijet alkoolike nga menuja »
Article Logic
Execution time: 0.0047140121459961
array(1) { ["section"]=> string(99) "vdiqen-perpara-renies-ne-lume-jashari-sqaron-per-se-dyti-autopsine-e-policeve-te-aksidentuar-120974" }