Veç “Lali Eri” ia bën mbrapsht Lulzim Bashës: O njish...o artist...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:17 22-06-2017 Veç “Lali Eri” ia bën mbrapsht Lulzim Bashës: O njish...o artist...

Gjatë fushatës elektorale u shpërndanë materiale propagandistike tek qytetarët, por edhe në rrugë e në biznese të ndryshme.

Kryetari i opozitës Lulzim Basha doli vetë në rrugët e kryeqytetit duke ngjitur stampa me logon e PD-së, në biznese, në ambiente publike dhe institucione, ku shkruhej “Voto nr. 6”.

Ky gjest i tij nuk ka mbetur pa qarkulluar dhe në mediat sociale, shkruan newsbomb.al.

Faqja humoristike “Çabonedaku” ka publikuar një video ku ndërthur veprimin e Bashës në kryeqytet, dhe “tërheqjen e veshit” nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Në video dëgjohet Veliaj, ku thotë “Mos e ngjit më atë aty...o njish o artist....”/Newsbomb.al/

Shihni videon e mëposhtme:

 

Lottii QR ???? - Lali Eri ta ben mbrapsht - #cabonedaku

A post shared by cabonedaku?? (@cabonedaku) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027483940124512
array(1) { ["section"]=> string(65) "vec-lali-eri-ia-ben-mbrapsht-lulzim-bashes-o-njish-o-artist-83395" }