Veliaj feston në Pezë, te dera e Bashkisë i lënë një surprizë të pakëndshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:14 16-09-2015 Veliaj feston në Pezë, te dera e Bashkisë i lënë një surprizë të pakëndshme

Angazhimi me festën që po organizohet në Pezë, mesa duket e ka lënë qytetin e Tiranës jashtë vëmendjes së kryebashkiakut Erion Veliaj.

Ka paralajmëruar ndëshkime të rënda për ata që ndotin ambientin, madje disa prej tyre janë bërë publik nga vetë administrata e Bashkisë pasi janë kapur gjatë kryerjes së aktit. Megjithatë, një surprizë të pakëndshme i kanë lënë Veliajt përpara derës së institucionit që ai drejton.

Dikush ka shkuar dhe ka kryer nevojat e tij personale në qendër të Tiranës, përballë me institucionin e Bashkisë, ndoshta si një mesazh i drejtpërdrejt për Veliajn dhe aksionin e ndërmarrë prej tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029879093170166
array(1) { ["section"]=> string(80) "veliaj-feston-ne-peze-te-dera-e-bashkise-i-lene-nje-surprize-te-pakendshme-20968" }