Veliaj flet për një fitore të sigurtë: Faleminderit nga zemra

Publikuar tek: politike, më 20:08 21-06-2015 Veliaj flet për një fitore të sigurtë: Faleminderit nga zemra

Kandidati i ASHE për Tiranën Erion Veliaj ka reaguar gjithashtu pas mbylljes së procesit të votimit kuke falenderuar qytetarët.

Veliaj ka shprehur mirënjohjen e tij për numëruesit teksa frlet për një administrim të fitores së tij.

“Dua t'u shpreh mirënjohjen time të thellë të gjithë atyre që votuan sot dhe ushtruan vullnetin qytetar për ta çuar Tiranën në#DrejtimiDuhur. Mirënjohje e veçantë edhe për të gjithë numëruesit që do të administrojnë gjatë natës së sotme fitoren tonë”, shkruan Veliaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armando Prenga në hetim, por ish-deputeti di ta shijojë jetën (FOTOT)
EXIT POLL 2/ IPR Marketing publikon rezultatet për kandidatët deri në orën 18:00 »
Article Logic
Execution time: 0.016949892044067
array(1) { ["section"]=> string(66) "veliaj-flet-per-nje-fitore-te-sigurte-faleminderit-nga-zemra-14267" }