Veliaj fushatë në Krrabë: Ne nuk do jetojmë përgjithmonë, ca gjëra duhet t’i zgjidhim tani

Publikuar tek: politike, më 16:00 06-06-2015 Veliaj fushatë në Krrabë: Ne nuk do jetojmë përgjithmonë, ca gjëra duhet t’i zgjidhim tani

Kandidati i ASHE Erion Veliaj  ka thënë nga zona e Krrabës se ca gjëra duhet të zgjidhen tani, brenda mandatit të parë duke premtuar gjithashtu se do të ndërtojë 6 kilometrat e rrugës që lidhin autostradën me rrugën e Krrabës.

“Ne nuk do jetojmë përgjithmonë dhe ca gjëra duhet t’i zgjidhim tani, duhet t’i zgjidhim brenda mandatit tonë të parë... Po votuat numrin 6 do votoni për 6 kilometra që do lidhin autostradën me rrugën e Krrabës”, premtoi Veliaj duke shtuar se do të ndërtojë edhe fushën e sportit të Krrabës. “ Ne të rriturit, harrojmë fëmijët, harrojmë se ata duan të argëtohen”.

Veliaj shtoi se Bashkia e re e Tiranës do t’u shërbejë të gjithë njeërëzve “edhe  atyre 5 vjeç, edhe atyre 95 vjeç”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PS i përgjigjet akuzave: Sondazhet dhe intervista e Dzanashvillit që implikon Shkëlzen dhe Sali Berishën s’janë arsye për të baltosur Ajolën
Kosova: Tre premtime që do fiksoni mirë nga unë »
Article Logic
Execution time: 0.00412917137146
array(1) { ["section"]=> string(94) "veliaj-fushate-ne-krrabe-ne-nuk-do-jetojme-pergjithmone-ca-gjera-duhet-t-i-zgjidhim-tani-12840" }