Veliaj heq zbukurimet në Tiranë, falenderon disa emra të përveçëm (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 19:41 09-01-2016

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka njoftuar heqjen e zbukurimeve në kryeqytet sot që data shënon 9 janar 2016. Veliaj premton se do rikthehen akoma edhe më bukur në fundvit, ndërsa bën një falenderim për personat që kanë realizuar këtë kartolinë.

“Tirana me përmasa njerëzore. 
Faleminderit gjithë atyre që punuan për të zbukurur Tiranën për festat. I heqim për t'i rikthyer akoma më bukur në fundvit. Dhe një faleminderit speciale për Mentorin, Irditin, Alvisin, Arianin e Ennion për këtë kartolinë fantastike”, shkruan kryebashkiaku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Në një javë pushohen nga puna 550 punonjës të UKT, rekrutimi për 6 mijë euro”, Berisha flet për “kartolinën e zezë”
“Berisha rrëmbeu me furgon Fevziun, Bushatin në mes të Tiranës...askush s’ka folur”, Vangjeli rrëfen historinë »
Article Logic
Execution time: 0.023867130279541
array(1) { ["section"]=> string(76) "veliaj-heq-zbukurimet-ne-tirane-falenderon-disa-emra-te-pervecem-video-29562" }