Veliaj i emocionuar në takim me prindër: Kisha shumë kohë pa qenë...

Publikuar tek: politike, më 16:16 30-09-2015 Veliaj i emocionuar në takim me prindër: Kisha shumë kohë pa qenë... Kryebashkiaku Veliaj në takim me prindër

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka zhvilluar sot një takim me prindër nga ku është ndarë i emocionuar.

Kryebashkiaku tregon se kishte shumë kohë pa qenë në një takim të tillë ndërsa premton se “prindërit e Tiranës, bashkinë do e kenë në krah”.

“Kisha shumë kohë pa qenë në takim me prindër. 31 çerdhet qenë sukses në 31 ditë. Po punojmë tani për shkollat, hoqëm ndërtimet pa leje, sistemuam trafikun në mëngjës.

Do ballafaqohemi çdo 3 muaj që prindërit e Tiranes ta kenë Bashkinë në krah!”, përfundon Veliaj duke nënkuptuar që tashmë takimet me prindër do t’i shpeshtojë  çdo tre muaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Shqipëria në zgjedhje të parakohshme”, Spahiu nis sot udhëtimet “anti-Rama”
Rama mesazh të qartë për Metën nga Nju Jorku: Për mua dhe qeverinë, “CEZ” është çështje e mbyllur »
Article Logic
Execution time: 0.086910009384155
array(1) { ["section"]=> string(70) "veliaj-i-emocionuar-ne-takim-me-prinder-kisha-shume-kohe-pa-qene-22025" }