Veliaj i ‘’zhytur në punë’’ brenda në pusetë , ja karikatura e Bujar Kapexhiut për kryebashkiakun e Tiranës

Publikuar tek: politike, më 11:00 01-12-2015 Veliaj i ‘’zhytur në punë’’ brenda në pusetë , ja karikatura e Bujar Kapexhiut për kryebashkiakun e Tiranës

Erion Veliaj duke punuar rëndshëm, ‘’i zhytur në punë’’ plotësisht. Kjo është karikatura e re për të, krijuar nga karikaturisti Bujar Kapexhiu.

‘’E hapa dhe një pusetë të zhbllokuar’’, thotë Veliaj, nëpërmjet shkrimit që është vendosur në gojën e tij.

Nuk dihet si duhet marrë kjo, sepse kohët e fundit Tirana u përmbyt keq fare, madje kanalet zhbllokuese kishin aq shumë probleme sa nuk tërhiqnin dot ujin në shumë rrugë të kryeqytetit. Pranë Veliajt qëndron këshilltari i tij dhe dy punonjës të pastrimit që e shohin me habi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti Nishani dhe zonja e parë në Paris: Homazhe për viktimat e sulmeve terroriste
Veliaj: "Nuk jam qaraman por më dhemb të përdor taksat e njerëzve për të rregulluar gabimet e të tjerëve". Dhe një pyetje për gjyqtarët »
Article Logic
Execution time: 0.043504953384399
array(1) { ["section"]=> string(107) "veliaj-i-zhytur-ne-pune-brenda-ne-pusete-ja-karikatura-e-bujar-kapexhiut-per-kryebashkiakun-e-tiranes-26675" }