Veliaj prezanton projektin e sheshit “Skënderbej” dhe pastaj merr biçikletën për lëvizur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:43 05-04-2016 Veliaj prezanton projektin e sheshit “Skënderbej” dhe pastaj merr biçikletën për lëvizur

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka prezantuar sot projektin e transformimit të sheshit “Skënderbej” .

Fill pas prezantimit, ku ka qenë i pranishëm dhe kryeministri Edi Rama, Veliaj, siç duket në fotografinë e Ora News, ka marrë biçikletën për të lëvizur përgjatë sheshit.

Veliaj ka premtuar se pas 12 muajsh, ky shesh nuk do të jetë më i makinave por i qytetarëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.093093156814575
array(1) { ["section"]=> string(92) "veliaj-prezanton-projektin-e-sheshit-skenderbej-dhe-pastaj-merr-bicikleten-per-levizur-36884" }