Veliaj publikon fotot e qytetarëve: Faleminderit që ecën në këmbë por ke zënë korsinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:52 16-05-2018 Veliaj publikon fotot e qytetarëve: Faleminderit që ecën në këmbë por ke zënë korsinë Qytetaret ne korsine e bicikletave

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka publikuar disa foto të qytetarëve të cilët ecin në këmbë por në korsinë e gabuar.

Ata ecin në korsinë e ndërtuar enkas për biçikletat dhe punonjësit e policisë bashkiake sot i kanë ndaluar në rrugë për t’i këshilluar në mënyrë që mos e bëjnë më një gjë të tillë.

“Faleminderit që ke zgjedhur të ecësh në këmbë, por dikujt pas teje i ke zënë korsinë e biçikletave. Kolegët e Policisë Bashkiake, që në orët e para të ditës këshilluan kalimtarët për respektimin çiklistëve”, shkruan Veliaj në mesazhin e tij drejtuar kryeqytetasve.

32619347_10156442513196926_5065146062788886528_n.jpg

32736392_10156442513246926_3399183533489520640_n.jpg

32588598_10156442513346926_4078247004340224000_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i LSI mbush 30 vjeç, e fejuara dedikim special: Dashuria ime, jeta ime...
Gazetari habitet nga komenti për Ramën dhe s’mban më: A bën me ta marr në gojë zoti kryeministër »
Article Logic
Execution time: 0.023207902908325
array(1) { ["section"]=> string(91) "veliaj-publikon-fotot-e-qytetareve-faleminderit-qe-ecen-ne-kembe-por-ke-zene-korsine-120957" }