Veliaj rregullon ndriçimin në Tiranë dhe premton: Çdo ditë nga 1 punë (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 19:23 19-09-2015 Veliaj rregullon ndriçimin në Tiranë dhe premton: Çdo ditë nga 1 punë (FOTO)

Ky kryebashkiak nuk e ka ndërmend të pushojë.

Edhe sot Erion Veliaj e ka bërë një punë: I ka sjellë ndriçimin Tiranës, ndërsa premton se çdo ditë ai do të bëjë diçka për kryeqytetin.

“Përfundon zëvëndësimi i ndriçuesve të dëmtuar dhe vijëzimi u rrugës nga sheshi '21 dhjetori' - Pallati me shigjeta, që qyteti të nise të jetojë 24/7. Çdo ditë nga 1 punë”, shkruan Veliaj ndërsa publikon edhe fotot me punët e përfunduara.

{gallery}Tirana{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 31 vjeçari vrau veten pas gjobës nga tatimorët, reagon Berisha: Të ndalohet menjëherë aksioni stalinist
Azilkërkuesit, Basha: Eurostat publikon "bëmat" e qeverisë Rama për tremujorin e dytë »
Article Logic
Execution time: 0.021363973617554
array(1) { ["section"]=> string(79) "veliaj-rregullon-ndricimin-ne-tirane-dhe-premton-cdo-dite-nga-1-pune-foto-21197" }