Veliaj shkon në maternitet: 50000 lekë për çdo bebe

Publikuar tek: politike, më 16:49 01-01-2016 Veliaj shkon në maternitet: 50000 lekë për çdo bebe

Bashkia e Tiranës: 50000 lekë për çdo bebe
 
Bashkia e Tiranës do të akordojë 50 mijê lekë për çdo bebe të lindur në ditën e parë të 2016-ës.
"Bashkia e Tiranë 50,000 lekë për çdo bebe. Mbajmë fjalën për çekun e bebeve si Ambla, që kur të rritën ta përcjellin solidaritetin te gjenerata tjetër! Gëzuar!", shkruan Veliaj i cili ka shkuar në maternitet për ti uruar mirsëardhjen jetëve të reja.
 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama debat me komentuesit në Facebook: Shfleto dhe informohu
Eduart Ndocaj bën bilancin e punës si deputet, plan ambicioz për 2016-ën »
Article Logic
Execution time: 0.013334989547729
array(1) { ["section"]=> string(56) "veliaj-shkon-ne-maternitet-50000-leke-per-cdo-bebe-28959" }