Veliaj shkon në punë me autobus?! Kaq mjafton dhe ja...gallata në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:03 31-07-2015 Veliaj shkon në punë me autobus?! Kaq mjafton dhe ja...gallata në rrjetet sociale

Mënjëherë pas publikimit të fotove ku dukej kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, teksa priste autobusin, dhe më vonë brenda në autobus, ka nisur edhe gallata në rrjetet sociale.

“Ekspertët e humorit social” kanë nisur montimin e fotove me diçiturat përkatëse. “Më fal, di gjë kur vjen urbani?” e pyet një qytetar Veliajn.

“Nuk e di vlla, unë kam dal për show”, përgjigjet Veliaj. Dhe kjo, është vetëm një nga “gjetjet” e shumta humoristike për kryebashkiakun që sot zgjodhi të shkojë me autobus në punë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.52660703659058
array(1) { ["section"]=> string(83) "veliaj-shkon-ne-pune-me-autobus-kaq-mjafton-dhe-ja-gallata-ne-rrjetet-sociale-17402" }