Veliaj tha “Mos shkoni në Dajt” por Blendi Fevziu e sfidon...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:10 09-01-2017 Veliaj tha “Mos shkoni në Dajt” por Blendi Fevziu e sfidon...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj u bëri thirrje gjithë qytetarëve kryqytetas të shmangin vajtjen në Dajt për shkak të situatës së vështirë të motit.

Por duket se gazetari Blendi Fevizu ka vendosur mos t’ia verë veshin kryebashkiakut dhe ka ngjitur malin e Dajtit. Madje prej andej, Fevziu ka publikuar edhe këtë foto mes dëborës si për t’i bërë “karshillëk” Veliajt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11816382408142
array(1) { ["section"]=> string(62) "veliaj-tha-mos-shkoni-ne-dajt-por-blendi-fevziu-e-sfidon-65049" }