Veliaj uron Ditën e Verës : Një vit me xhevahirin e Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 10:38 14-03-2018 Veliaj uron Ditën e Verës : Një vit me xhevahirin e Tiranës Pazari i Ri, Tirane

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, uron Ditën e Verës, teksa poston dhe foto nga Pazari i Ri i Tiranës, që tashmë bën një vit që është rregulluar.

Ai e cilëson Pazarin e Ri si një xhevahir që më shumë se një treg bëri bashkë një komunitet.

“Mirëmëngjes nga Pazari i Ri!
1 vit me xhevahirin e Tiranës që më shumë se treg, bëri bashkë një komunitet. Gëzuar ditën e verës”-shjkruan Veliaj ne facebook.

Duhet thënë që pamjet që ka postuar kryebashkiaku janë mjaft të bukura e janë ndjellëse për të kaluar Ditën e Veres në abjentet e Pazarit të Ri .

 pazxar_2.jpg

pazari_3.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TIRANË/ Nusja 21-vjeçare i vrau të ëmën, djali përlot rrjetin: Jam pishman moj nënë…(E PLOTË)
Kokainë, marijuanë e hashash... DETAJE nga operacioni 'SHEFI', 17 SHQIPTARË të arrestuar (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.02562689781189
array(1) { ["section"]=> string(64) "veliaj-uron-diten-e-veres-nje-vit-me-xhevahirin-e-tiranes-113208" }