Veliaj vendos puseta të reja në kryeqytet dhe jep një mesazh për vjedhësit (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 12:50 08-01-2016 Veliaj vendos puseta të reja në kryeqytet dhe jep një mesazh për vjedhësit (FOTO)

Kryebashkiaku Erion veliaj njofton nga rrjeti social vendosjen e pusetave të treja në kryeqytet me hapjen e motit. Veliaj shpjegon në çfarë konsistojnë këto puseta të reja ndërsa jep një mesazh për vjedhësit.

“Futemi në një koncept të ri, puseta me më shumë kompozitë dhe plastikë, të pariciklueshme dhe të papërdorshme. Ju lutem, na ndihmoni ti mirëmbajme, nëse dikush vjedh një pusetë, është duke vjedhur qytetin”, shkruan kryebashkiaku duke publikuar fotot nga punimet.

puseta2.jpg

puseta.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Mediu e bëri Vorën film Hollivudi me gangsterë dhe e hodhi në erë. Fiqon s’e kam shok, se po të ishte kështu le të më votojë mua
Basha flet për një draft ‘’tinëzar’’ që ka njerrë Rama me ekspertët e tij: Parafabrikat! Tregon edhe pse ekspertët u larguan »
Article Logic
Execution time: 0.016586065292358
array(1) { ["section"]=> string(85) "veliaj-vendos-puseta-te-reja-ne-kryeqytet-dhe-jep-nje-mesazh-per-vjedhesit-foto-29458" }