Vëllai i Ermal Mamaqit bën një dedikim publik dhe ka një arsye të fortë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:00 21-03-2017 Vëllai i Ermal Mamaqit  bën një dedikim publik dhe ka një arsye të fortë

Del në skenë vëllai i aktorit të njohur Ermal Mamaqi, Ermir Mamaqi.

Ermiri i bën një dedikim publik të vëllait dhe ka një arsye të fortë pasi ky i fundit ka ditën e lindjes.

“Ky është vëllai më i mirë në botë. Gëzuar vëllai im i madh dhe suksese të mëtejshme. Ne kemi pasur një moto: Gjithmonë bashkë! Familja është gjëja më e shtrenjtë që mund të ketë një njeri. Zoti të bekoftë”, uron Ermiri aktorin që përpos shakave e humorit, kur vjen puna te familja di të jetë gjithnjë serioz.

er.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024542093276978
array(1) { ["section"]=> string(77) "vellai-i-ermal-mamaqit-ben-nje-dedikim-publik-dhe-ka-nje-arsye-te-forte-72643" }