Vëllai i Sarës tepër kurioz për bebin, e motra nuk nguron ta ndajë me të gjithë pyetjen e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:42 29-08-2016 Vëllai i Sarës tepër kurioz për bebin, e motra nuk nguron ta ndajë me të gjithë pyetjen e tij

Vëllai i vogël dhe i vetëm i motrave Hoxha është bërë shumë kurioz për bebin që pritet të vijë në jetë.

Teksa Sara po përgatitet për “Baby Shower”, ajo është pyetur nga Itani se çfarë është "Baby shower"? A shkoni të gjithë në dush dhe lani bebin?

Sara është befasuar nga pyetja e të vëllait dhe nuk nguruar ta ndajë me ndjekësit e saj.

Ajo është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe po pret me padurim ardhjen e foshnjes së saj në jetë.

sara_1472454975-6986718-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02739405632019
array(1) { ["section"]=> string(98) "vellai-i-sares-teper-kurioz-per-bebin-e-motra-nuk-nguron-ta-ndaje-me-te-gjithe-pyetjen-e-tij-51180" }