Vëllai i Sokol Olldashit-Bashës: Lul o Lul, ty ta dhuruan biçikletën po harruan se s’di ta ngasësh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:38 14-09-2016 Vëllai i Sokol Olldashit-Bashës: Lul o Lul, ty ta dhuruan biçikletën po harruan se s’di ta ngasësh Sokol dhe Ardian Olldashi

Vëllai i ish-deputetit të ndjerë Sokol Olldashi, Ardian Olldashi ironizon kreun e PD Lulzim Basha fill pas humbjes në Dibër.

Vëllai i ish deputetit vë në dyshim, aftësitë e Bashës për të drejtuar të djathtën duke sjellë si shembull “ngarjen e biçikletës”. “Lul o Lul , ty biçikletën ta dhuruan vëlla, por harruan që nuk dije ta ngasësh. Fundja, ç'faj ke ti se ta dhuruan”, shkruan Olldashi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13923096656799
array(1) { ["section"]=> string(102) "vellai-i-sokol-olldashit-bashes-lul-o-lul-ty-ta-dhuruan-bicikleten-po-harruan-se-s-di-ta-ngasesh-52886" }