Vende të lira pune, Rama ju fton t’i bashkoheni stafit të kompanisë së re ajrore shqiptare (Si mund të aplikoni- kriteret)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:56 12-04-2018 Vende të lira pune, Rama ju fton t’i bashkoheni stafit të kompanisë së re ajrore shqiptare (Si mund të aplikoni- kriteret) Edi Rama, kryeministër

Vende të lira pune në Air Albania, kompaninë më të re ajrore shqiptare. Lajmin e bën me dije vetë kryeministri Edi Rama i cili fton këdo që ka interes e dëshirë por edhe që përmbush kriteret, t’i bashkohet stafit.

“A dëshiron të punosh në kompaninë ajrore të Shqipërisë që së shpejti do të ngrejë avionët e saj?

Ambicia jonë është që AIR ALBANIA të bëhet zgjedhja e parë e çdo shqiptari dhe duam që vajza e djem të zgjedhur të këtij vendi, të mikpresin e të shërbejnë në bordin e avionëve të krenarisë sonë kombëtare.

Çdo vajzë e djalë që përmbush kriteret dhe dëshiron të provojë veten në konkursin për një vend në trupën e kompanisë kuqezi, është i mirëpritur”, shkruan Rama.

Për më shumë ndiqni videon me udhëzimet respektive.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vodhën 10 milion lekë dhe një makinë në Fier, arrestohen dy të rinjtë (EMRAT)
Tregtim i pasigurt në Tiranë, BLLOKOHEN 1187 kg djathë dhe gjizë »
Article Logic
Execution time: 0.080681800842285
array(1) { ["section"]=> string(125) "vende-te-lira-pune-rama-ju-fton-t-i-bashkoheni-stafit-te-kompanise-se-re-ajrore-shqiptare-si-mund-te-aplikoni-kriteret-116594" }