Vendim i papritur, Ronaldo largohet nga Real Madrid

Publikuar tek: sport, më 09:52 16-06-2017 Vendim i papritur, Ronaldo largohet nga Real Madrid

Mediat portugeze kanë nxjerrë një lajm përpara pak minutash ku thonë se Ronaldo ka vendosur të largohet nga Real Madrdid dhe Spanja.

Besohet se shkak për largimin e tij është bërë problemi me taksat e fshehura, ku portugezi ka fshehur plot 13 milionë euro pasuri.

Ende nuk ka një reagim zyrtar të sulmuesit, por pritet të ndodhë në orët e ardhshme.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e rrallë, këto janë femrat e para që thyen tabutë në Shqipëri
Presidenti Halili "skanon" Tiranën: Na rrëzuan nga Superiorja, ja e vërteta e gjithë sezonit në klubin tonë »
Article Logic
Execution time: 0.039070129394531
array(1) { ["section"]=> string(56) "vendim-i-papritur-ronaldo-largohet-nga-real-madrid-82698" }