Vendos drejtësi në fushën e gjelbër, gjyqtari i Superligës thyen rregullat e qarkullimit (Foto)

Publikuar tek: sport, më 12:39 12-03-2017 Vendos drejtësi në fushën e gjelbër, gjyqtari i Superligës thyen rregullat e qarkullimit (Foto)

Emirion Sino është një nga gjyqtarët e njohur të Superligës, ndërsa shpesh edhe atij i besohen sfida "big" të Superligës.

Por, nëse arbitri fierak vendos drejtësi në fushën e gjelbër, duket se rregullat e qarkullimit i "lë pak pas dore". Të paktën një gjë të tillë tregon fotoja që gjyqtari Sino ka psostuar në Instagram, ku siç duket, në vendin e parë në makinë mban vajzën e tij të vogël. Vendi i parë në automjet nuk lejohet të përdoret nga minorenët, por ndoshta gjyqtari Sino këtë herë ka bërë një përjashtim të vogël...

superliga.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Bosnje, ja sa kushtrojnë dhe si t’i blini
E BUJSHME/ Ronaldo paguan sërish një femër të panjohur për t'u bërë baba, këtë herë do ketë binjakë »
Article Logic
Execution time: 0.35517811775208
array(1) { ["section"]=> string(98) "vendos-drejtesi-ne-fushen-e-gjelber-gjyqtari-i-superliges-thyen-rregullat-e-qarkullimit-foto-71628" }