Veprimi i çuditshëm i deputetit shqiptar, shpallet fitues te sondazhi i tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:44 10-12-2016 Veprimi i çuditshëm i deputetit shqiptar, shpallet fitues te sondazhi i tij

Gjithnjë të surprizon me nismat e tij dhe kështu ka ndodhur sërish me deputetin Eduart Ndocaj.

Ndocaj ka hapur një sondazh në faqen e tij në “Facebook” ku pyet se cili është përfaqësuesi më i denjë i Lezhës. Që në mënyrën sesi ka përzgjedhur ikonat përkatëse Ndocaj ka favorizuar veten përballë Lindita Nikollës, Fran Frrokut dhe Aldo Bumçit.

Sigurisht që në faqen e deputetit përfaqësuesi më i denjë do të shpallet vet ai dhe kështu ka ndodhur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023918867111206
array(1) { ["section"]=> string(80) "veprimi-i-cuditshem-i-deputetit-shqiptar-shpallet-fitues-te-sondazhi-i-tij-62265" }