Vera më pranë se kurrë, “Gangsterja e Elbasanit” bombastike me bikini pink

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:09 30-05-2018 Vera më pranë se kurrë, “Gangsterja e Elbasanit” bombastike me bikini pink Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini është vazja seksi nga Elbasani, e cila në fillim u bë e famshme nëpërmjet një videoje ku ishte e përfshirë në sherr, ndërkohë që tashmë nuk i lë vend imagjinatës me fotot që poston.

Ditën e sotme “gangsterja e Elbasanit” feston 18 vjetorin e saj, teksa ka pozuar me bikini të vogla braziliane ngjyrë rozë duke treguar të pasmet dhe trupin e saj seksi, ndërsa qëndron në një kamerdare flamingo dhe mban veshur një palë taka.

Mjaftueshëm seksi për të provokuar me ardhjen e verës.

trejsi.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kalimi i bujshëm i Blendi Fevziut në Top Channel, DETAJI që zbuloi gjithçka (FOTO)
Thanë se u ndanë, Kiara Tito dhe Butrint Imeri fotografohen bashkë »
Article Logic
Execution time: 0.024171113967896
array(1) { ["section"]=> string(78) "vera-me-prane-se-kurre-gangsterja-e-elbasanit-bombastike-me-bikini-pink-122685" }