Verë dhe dashuri për Klaudia Pepën e Albi Nakon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:56 22-02-2015 Verë dhe dashuri për Klaudia Pepën e Albi Nakon

Kjo e dielë e ka gjetur bashkë çiftin e kërcimit. Ai është koreograf i njohur e ndërsa ajo po korr sukses si balerinë  edhe në “Amici”.

Albi Nako dhe Klaudia Pepa po e kalojnë kohën në shoqërinë e njëri-tjetrin  dhe të verës së bardhë që merr më shumë kuptim nga dashuria e tyre.

Ata po festojnë dhe ndoshta janë duke festuar pikërisht suksesin e balerinës, për të cilin koregrafi Nako është shprehur disa herë se ndjehet i lumtur dhe krenar.

Verë, trëndafila dhe shumë dashuri mes tyre...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020986080169678
array(1) { ["section"]=> string(52) "vere-dhe-dashuri-per-klaudia-pepen-e-albi-nakon-4132" }