Vesa Luma tregon barkun: Gjëja më e bukur që i ndodh trupit të femrës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:52 01-02-2016 Vesa Luma tregon barkun: Gjëja më e bukur që i ndodh trupit të femrës

Këngëtarja Vesa Luma ndodhet në muajn e 6 të shtatzanisë, ndërsa ka treguar për herë të parë për fansat barkun e rritur.

Vesa mohon disa shkrime që aludojnë se ajo është munduar ta fshehë barkun, duke theksuar se ky moment është gjëja më e bukur që mund t’i ndodh trupit të një femre.

“Më në fund na doli pak barku. Kam parë shumë shkrime kohë pas kohë... Jo, nuk e kam fshehur barkun sepse është gjëja më e bukur që mund të ndodh në trupin e një femre... Kam fat që po kaloj një shtatzani të shnetshme dhe falë aktiviteteve dhe fitnesit që në fillim, ndoshta ka marr pak kohë deri sa e nxori kokën ky çuni im. Po e ndaj këtë lumturi me juve dhe do të mundohem që tash e tutje, kohë pas kohe të ndaj momente të tjera që mbase mund të frymëzojnë apo bashkëndjenjë nënat e reja”, shkruan këngëtarja.

Vesa dhe Big Basta janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022452116012573
array(1) { ["section"]=> string(74) "vesa-luma-tregon-barkun-gjeja-me-e-bukur-qe-i-ndodh-trupit-te-femres-31492" }