Vesel Kurtishaj në dhimbje, humb njeriun e shtrenjtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:38 22-07-2016 Vesel Kurtishaj në dhimbje, humb njeriun e shtrenjtë

Fituesi i Big Brother 8 Albania, Vesel Kurtishaj, po përjeton një moment të vështirë të jetës së tij.

Veseli ka humbur gjyshen për të cilën thotë se e kishte më shumë se nënë. “Të kisha më shumë se nënë”, shkruan ish fituesi i BB me dhimbjen e të cilit janë bashkuar shumë të afërt e miq.

Fotografia e publikuar nga vetë Veseli është shumë prekëse dhe tregon marrëdhënien e veçantë nip-gjyshe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Xhensila nuk reziston dot, ja çfarë i bën Besit
Një super foto, Ambra Meda në Jalë »
Article Logic
Execution time: 0.020055055618286
array(1) { ["section"]=> string(57) "vesel-kurtishaj-ne-dhimbje-humb-njeriun-e-shtrenjte-47418" }