Vesel Shehu i Buzëmadhes heq vallen, Luan Rama e pason

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:06 19-06-2015 Vesel Shehu i Buzëmadhes heq vallen, Luan Rama e pason Vesel Shehu i Buzëmadhes dhe deputeti i LSI-së Luan Rama

Vesel Shehu nga Buzëmadhja e Kukësit, njëkohësisht kryetar i komunës Gryk Caj ia ka marrë një valleje me deputetin e LSI-së Luan Rama.

Shehu i Buzëmadhes mban veshur nga gjysma e lart elementë tradicionalë të kostumit popullor, ashtu sikurse edhe Rama mban në kokë një qeleshe, teksa ia marrin valles si nga Kukësi.

Shehu e udhëheq, ndërsa deputeti ia pason . Atmosfera është e dukshme dhe nuk kanë munguar as aparatët celularë për të regjistruar e përcjellë festën paraprake të LSI-së në Kukës, dy ditë para zgjedhjeve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068740844726562
array(1) { ["section"]=> string(59) "vesel-shehu-i-buzemadhes-heq-vallen-luan-rama-e-pason-14038" }