Veseli flet për “anët e errëta” të Teas: Nuk e duroj dot kokëfortësinë e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:57 26-09-2015 Veseli flet për “anët e errëta” të Teas: Nuk e duroj dot kokëfortësinë e saj

Fituesi i Big Brother Albania 8, Veseli ka rrëfyer për bashkëjetesën mes tij dhe Teas, tashmë që shoë ka përfunduar.

Në një interviste për “Bluetooth”, Veseli ka thënë se nuk e duron dot kokëfortësine e Teas, por gjithsesi adhuron përkushtimin që ajo tregon ndaj tij.

“Anë të errëta, më duket e pak e ekzagjeruar, pasi mendoj se asnjëri nga ne të dy, nuk ka ndonjë anë “të errët”, por mund të thosha që nuk duroj dot kur nuk hap telefonin, ose kokëfortësinë e Teas, që ndodh rrallë në fakt, po që kur ndodh është shumë e fortë. Unë në përgjithësi adhuroj çdo gjë që Tea bën për mua dhe me mua, por ajo që adhuroj më shumë tek ajo si femër është pozitiviteti dhe përkushtimi që ka ndaj meje”, ka thënë Veseli. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019762992858887
array(1) { ["section"]=> string(79) "veseli-flet-per-anet-e-erreta-te-teas-nuk-e-duroj-dot-kokefortesine-e-saj-21721" }