Veshi fustanin prej qindra eurosh, reagon stilistja e njohur botërisht ndaj Lori Hoxhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:16 06-01-2017 Veshi fustanin prej qindra eurosh, reagon stilistja e njohur botërisht ndaj Lori Hoxhës

Lori Hoxha veshi në mbrëmjen e “Top Channel” fustanin me vlerë prej 524 eurosh, të cilin e kanë veshur dhe më parë figura të njohura të showbizit botëror si Kourtney Kardashian, Blanca Suares dhe Lindsay Lohan.

Fustani i dizenjuar nga stilistja e njohur botërisht Elizabeta Franchi bëri bujë në mediat e huaja dhe shqiptare. Por vetëm pak ditë pas mbrëmjes ka reagur stilistja në faqen e saj zyrtare në “Instagram” duke e falenderuar përzemërsisht Lorin.

“Ndillni magjinë e pasarelës në raste të veçanta. Faleminderit Lori Hoxha”, shkruan Elisabetta Franchi teksa ka publikuar dhe foton e Lori Hoxhës me fustanin. 

lori.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023122072219849
array(1) { ["section"]=> string(92) "veshi-fustanin-prej-qindra-eurosh-reagon-stilistja-e-njohur-boterisht-ndaj-lori-hoxhes-64801" }