Veshja e "çuditshme" e Ramës në Bruksel, vjen “shpërthimi” i Sali Berishës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:28 25-05-2017 Veshja e

Veshja e kryeministrit Edi Rama në Bruksel është komentuar pafund pë shkak se kryeministri shfaqej ndryshe nga liderat e tjerë të pranishëm në këtë takim.

Rama i veshur me atlete dhe bluze sportive ka rënë në sy krahas liderëve të tjerë.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha në lidhje me veshjen e Ramës të cilin e komenton duke iu referuar me emrin "noriega".

Postimi:

Noriega mbreme ne Bruksel ne darken zyrtare per kryeministrat e Ballkanit perendimor! Krenar me Narko-Republiken! sb

fgfhfghfghf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025506019592285
array(1) { ["section"]=> string(75) "veshja-e-cuditshme-e-rames-ne-bruksel-vjen-shperthimi-i-sali-berishes-79964" }