Veshja e Erjon Braçes në homazhet për Dritëroin tërheq vëmendje të madhe në internet (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:15 05-02-2017 Veshja e Erjon Braçes në homazhet për Dritëroin tërheq vëmendje të madhe në internet (Foto)

Veshja e deputetit Erjon Braçe në homazhet për poetin Dritëro Agolli është quajtur jo serioze në internet.

Braçe ishte veshur me një pallto të gjatë, me vija, të cilën duket se e kishte kombinuar me pantallonat ngjyrë kaki por është konsideruar si e papërshtatshme, joserioze dhe qesharake. Pavarësisht përshtatmërisë, një gjë është e sigurtë; veshja duket të jetë "firmato". Foto:

fdfdfdffddf34343.jpg

r444444qw33.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023576974868774
array(1) { ["section"]=> string(95) "veshja-e-erjon-braces-ne-homazhet-per-driteroin-terheq-vemendje-te-madhe-ne-internet-foto-67819" }