Veshja e ndërlikuar e bukuroshes shqiptare...Çfarë trendy?! (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:04 05-03-2017 Veshja e ndërlikuar e bukuroshes shqiptare...Çfarë trendy?! (FOTO)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare është mbajtur dhe njihet për stilin e saj të veshjes.

Por këtë herë, duket sikur e ka tepruar paksa me mënyrën se si ka dashur t’i kombinojë veshjet dhe aksesorët e saj. Bëhet fjalë për bukuroshen nga Kosova Rira Ora. Ajo është fotografuar me një veshje vërtetë të ndërlikuar, ndonëse njihet për një stil unik. Në foto duket qartë ky trend i çuditshëm paksa, megjithatë e gjykoni vetë më mirë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033568859100342
array(1) { ["section"]=> string(66) "veshja-e-nderlikuar-e-bukuroshes-shqiptare-cfare-trendy-foto-70794" }