Veshja luksoze, kush është deputetja shqiptare që shkon në Kuvend me çantë “Channel” (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:09 14-10-2017 Veshja luksoze, kush është deputetja shqiptare që shkon në Kuvend me çantë “Channel” (FOTO)

Këtë të enjte u mbajt si zakonisht seanca plenare, ndonëse për shkak të tensioneve u shty për ditën e djeshme (e premte), kur edhe u miratua Komisioni i Reformës Zgjedhore dhe projektligji për pakicat etnike.

Por ajo që ka rënë në sytë e paparacëve ka qenë veshja e deputetes më të re në kuvendin e Shqipërisë, Reme Lala, deputete e PDIU në qarkun e Dibrës.

Siç duket edhe nga kjo foto e marrë nga gazeta panorama Reme shfaqet me një celularë në dorë,  e veshur thuajse e gjitha në të zeza, ndërsa mban edhe një çantë po ngjyrë të zezë e markës “Channel”. Nuk dihet nëse kjo çantë është origjinale, pasi nëse do të ishte kështu, pa frikë mund të themi se deputetja më e re shkon në Kuvend me një çantë që kushton mijëra euro. 

 

 

reme.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.099200963973999
array(1) { ["section"]=> string(92) "veshja-luksoze-kush-eshte-deputetja-shqiptare-qe-shkon-ne-kuvend-me-cante-channel-foto-95844" }