VESHJET MË TË SHTRENJTA/ Luana provokuese por kursimtare, Marina shpenzon shifra marramendëse (FOTO-ÇMIMET)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:22 13-01-2018 VESHJET MË TË SHTRENJTA/ Luana provokuese por kursimtare, Marina shpenzon shifra marramendëse (FOTO-ÇMIMET)

Marina dhe Luana Vjollca janë në kulmin e karrierës së tyre. Si dy motrat dhe moderatoret më të famshme në Shqipëri, ato po korrin shumë sukses.

Në këtë mënyrë edhe të ardhurat e tyre janë të larta. Të dyja motrat kanë një stil të ndryshëm nga njëra-tjetra për sa i përket mënyrës se si i shfaqen publikut.

Por kush shpenzon më shumë nga të dyja? Shumë do mendonin Luana si më provokuesja por është krejt e kundërta. Është pikërisht Marina ajo e cila mban veshjet më të shtrenja.

Ja një krahasim i disa prej veshjeve të tyre dhe çmimet përkatëse:

Disa nga veshjet e Marina Vjollcës:

Screenshot_20.jpg

1495 euro

 

 Screenshot_14.jpg

Golfi Alexander MCQueen 290 euro

 Screenshot_13.jpg

Valentino 1080 euro

Screenshot_11.jpg

Gucci 1350 euro

Screenshot_15.jpg

Versace 370 euro

 

Disa nga veshjet e Luana Vjollcës:

Screenshot_18_copy.jpg

Zara 75 euro

Screenshot_16.jpg

Fashionnova 50 euro

Screenshot_19.jpg

House Of CB 262 euro

Screenshot_17.jpg

House Of CB 183 euro

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « RRËNQETHËSE/ Eliza Dushku rrëfen detajet e abuzimit seksual: Edhe pse u luta të mos e bënte, ai nuk ndaloi... ( E PLOTË)
Rama publikon foton me uniformat e policisë ndër vite, nuk do u besoni syve kur ta shikoni ç’ka veshur vetë »
Article Logic
Execution time: 0.014073848724365
array(1) { ["section"]=> string(110) "veshjet-me-te-shtrenjta-luana-provokuese-por-kursimtare-marina-shpenzon-shifra-marramendese-foto-cmimet-106438" }