Vetëm 3 muaj në detyrë, SHKARKOHET kreu i Hipotekës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:13 13-06-2018 Vetëm 3 muaj në detyrë, SHKARKOHET kreu i Hipotekës (EMRI)

Shkarkohet kreu i Hipotekës në Krujë, Edmond Daci.

Daci kishte marrë këtë detyrë 3 muaj më parë. Ende nuk dihen arsyet e këtij shkarkimi të papritur. Daci u zgjodh në krye të  Zyrës Vendore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Krujë, 3 më parë pas një konkursi të hapur.

Ai dhe 27 fituesit e tjerë të ZRPP-ve u  thirrën pas konkursit në një takim nga Kryeministri Rama, i cili u kërkoi profesionalizëm në shërbimin e qytetarëve. Por sot, Edmond Daci është shkarkuar.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta organizon ‘Mbrëmjen e Kulturës Gjirokastrite’: Thesar i madh i trashëgimisë sonë
Minatorët përsëri para kryeministrisë: Nuk tërhiqemi, do bëjmë protestë pa afat »
Article Logic
Execution time: 0.023385047912598
array(1) { ["section"]=> string(62) "vetem-3-muaj-ne-detyre-shkarkohet-kreu-i-hipotekes-emri-124198" }