Vetëm 6 javë pas lindjes, aktorja e njohur shfaqet në superformë e veshur me fustan të kuq (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:00 27-02-2017 Vetëm 6 javë pas lindjes, aktorja e njohur shfaqet në superformë e veshur me fustan të kuq (Foto)

Aktorja e njohur britanike, Stephanie Davis është bërë nënë vetëm 6 javë më parë ndërkohë që me daljen e saj të fundit ajo i ka mahnitur të gjithë.

23-vjeçarja mbante veshur një fustan të kuq pas trupit që i nxirrte në pah format trupore.

Ajo dukej e zjarrtë teksa pozonte plot sharm dhe elegancë.

kuqe1.jpgkuqe2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13490796089172
array(1) { ["section"]=> string(100) "vetem-6-jave-pas-lindjes-aktorja-e-njohur-shfaqet-ne-superforme-e-veshur-me-fustan-te-kuq-foto-70146" }