Vetëm dy javë pas lindjes së vajzës, Miss-i shqiptar surprizon me format (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:53 01-10-2016 Vetëm dy javë pas lindjes së vajzës, Miss-i shqiptar surprizon me format (FOTO)

Kanë kaluar vetëm 2 javë që pas lindjes së vajzës së saj Deisy, por Miss-i shqiptar Suada Sherifi ka surprizuar me format.

Më shumë pak peshë, së paku në dukje, mbetur pas shtatzënisë, Sherifi është shfaqur në emisionin e Rudina Magjistarit në TV Klan, me një bluzë të kuqe dhe pantallona të bardha, me një grim të lehtë dhe kaq e lumtur.

Edhe gjatë shtatzënisë Sherifi arriti të ruante forma të mira, pa vënë shumë peshë. Megjithatë duhet thënë, se linjat janë edhe gjenetike...

suadasherifioki.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10718321800232
array(1) { ["section"]=> string(82) "vetem-dy-jave-pas-lindjes-se-vajzes-miss-i-shqiptar-surprizon-me-format-foto-54706" }