Vetëm në verë ka puthur 40 femra, Enca: A jam lesbike? Femra, gjëja me e bukur e krijuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:00 20-11-2015 Vetëm në verë ka puthur 40 femra, Enca: A jam lesbike? Femra, gjëja me e bukur e krijuar Enca Haxhia dhe Era Istrefi

Këngëtarja Enca Haxhia ka deklaruar se vetëm gjatë kësaj vere, në koncertet që ka zhvilluar ka puthur të paktën 40 femra. Enca ka thënë në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan se gjatë puthjes me femrar nuk ndjen asgjë.

E pyetur nëse ajo ka prirje homoseksuale, Enca ka deklaruar se femra është gjëja me e bukur e krijuar, por tërheqja e saj nuk është seksuale dhe puthjet në skenë janë vetëm për “show”.

“Vetëm në verë kam puthur të paktën 40 femra. Nuk ndjej gjë, ndoshta se nuk kam interes, femra është vërtetë gjëja më e bukur e krijuar, por unë nuk kam tërheqje seksuale, e bëj thjesht për show”, është shprehur këngëtarja. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024641990661621
array(1) { ["section"]=> string(90) "vetem-ne-vere-ka-puthur-40-femra-enca-a-jam-lesbike-femra-gjeja-me-e-bukur-e-krijuar-25924" }