Vetëm pak ditë pas operacionit në sy, Silva Gunbardhi publikon foton e parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:37 09-02-2017 Vetëm pak ditë pas operacionit në sy, Silva Gunbardhi publikon foton e parë (Foto)

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Silva Gunbardhi iu nënshtrua një operacioni në njërin sy.

Këngëtarja vuante prej 10 vitesh dhe sot njofton të gjithë fansat se ka përfunduar edhe ndërhyrjen në syrin e majtë, operacion i cili ka përfunduar me sukses.

Pas operacionit Gunbardhi ka publikuar sot foton e parë në rrjetin social ‘Instagram’ dhe falenderon të gjithë fansat për mbështetjen duke i cilësuar si forcën e saj më të madhe.

‘Sot përfundoi dhe operacioni i syrit të majtë. Falenderoj me gjithë zemër doktor Kastriotin dhe gjithë stafin e Klinikës Europiane të syrit, faleminderit familjes sime për gjithë mbështetjen, falenderoj ju të gjithë që me komentet , mesazhet jeni forca më e madhe’ shkrun këngëtarja basjkangjitur fotos.

silva2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20453405380249
array(1) { ["section"]=> string(85) "vetem-pak-dite-pas-operacionit-ne-sy-silva-gunbardhi-publikon-foton-e-pare-foto-68214" }