Vetëm pak kohë pas suksesit të "F7", “Furious 8” ka një datë publikimi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:17 24-04-2015 Vetëm pak kohë pas suksesit të

Nuk ka kaluar shumë kohë nga rekordi i padiskutueshëm i “Furious 7” gjatë premierës botërore dhe Vin Diesel ka njoftuar datën e publikimit të filmit “Furious 8”.

Filmi i 8-të në serinë e “Fast & Furious” është vendosur të shfaqet në 14 prill të 2017-ës. “Furious 8” do të jetë i pari në serinë e filamve që do të xhirohet tërësisht pas vdekjes së yllit të kinematografisë Paul Walker.

“Ju betohem ju dhe vëllait tim lart (Walker) se ne do të bëjmë filmin më të bukur që keni parë ndonjëherë”, ka thënë Vin Diesel gjatë “CinemaCon”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036145210266113
array(1) { ["section"]=> string(70) "vetem-pak-kohe-pas-suksesit-te-f7-furious-8-ka-nje-date-publikimi-9621" }