Vetëm pak kohë përpara se të lindë, këngëtarja e njohur publikon foto me barkun e fryrë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:59 24-02-2017 Vetëm pak kohë përpara se të lindë, këngëtarja e njohur publikon foto me barkun e fryrë (Foto)

Këngëtarja e njohur Cheryl më në fund ka publikuar foto nga pritja e ëmbël me këngëtarin po ashtu të famshëm Liam Payne. 

Këngëtarja dhe 23-vjeçari janë në pritje të një vajze dhe vetëm sot 33 vjeçarja ka folur për shtatzëninë. Ajo ka rrëfyer për fansat se është mjaft e lumtur.

Menjëherë pas publikimit të fotos, fansat kanë shpërthyer në komente dhe kanë uruar publikisht këngëtaren.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032382011413574
array(1) { ["section"]=> string(97) "vetem-pak-kohe-perpara-se-te-linde-kengetarja-e-njohur-publikon-foto-me-barkun-e-fryre-foto-69838" }