Vetëvritet në vendin e punës,  44-vjeçari hidhet nga lartësia, ja çfarë thonë familjarët (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:11 12-07-2018 Vetëvritet në vendin e punës,  44-vjeçari hidhet nga lartësia, ja çfarë thonë familjarët (EMRI) Foto ilustruese

Një 44 vjeçar në Cërrik, i ka dhënë fund jetës tragjikisht, duke u hedhur nga një lartësi.

Ngjarja është shënuar në ambientet e ish-uzinës së naftës, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme ku është gjetur i vdekur një burrë.

Viktima është 44-vjeçari Arenc Tabaku, banues në Cërrik, me detyrë roje në këtë objekt.

Nga veprimet e para dhe provat e gjetura dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e oxhakut në kushte të depresionit.

Kanë qenë familjarët ata që kanë thënë se Tabaku prej kohësh kishte shfaqur shenja mërzie.

Megjithatë për ndjekje të mëtejshme lidhur me këtë rast, materialet iu referuan Prokurorisë së Elbasani

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03376293182373
array(1) { ["section"]=> string(97) "vetevritet-ne-vendin-e-punes-44-vjecari-hidhet-nga-lartesia-ja-cfare-thone-familjaret-emri-127669" }