Vetëvritet një person në Durrës, hidhet nga kati i pestë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:16 09-08-2018 Vetëvritet një person në Durrës, hidhet nga kati i pestë Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrës.

Një shtetas 35-vjeçar me iniciale Q.Ll u hodh nga kati i 5-të i një pallati, duke gjetur vdekjen menjëherë.

Ngjarja ka ndodhur natën midis të mërkurës e të enjtes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 09. 08. 2018, rreth orës 02:30, në lagjen nr. 4, shtetasi Q. Ll., rreth 35 vjeç, banues në Durrës,  dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati 5-të i pallatit dhe ka vdekur. Punohet për sqarimin e rrethanave te ngjarjes. Informacion paraprak.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0044889450073242
array(1) { ["section"]=> string(62) "vetevritet-nje-person-ne-durres-hidhet-nga-kati-i-peste-130629" }