Vetvritet Tony Ray, i “Chica Loca” ka bashkëpunuar edhe me Ingrid Gjonin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:40 13-03-2015

Radu Popescu, i njohur si Tony Ray u vetëvra në një moshë shumë të re duke u hedhur në shinat e trenit.

Të afërmit thonë se këngëtari dhe dj  rumunTony Ray  kohët e fundit po përjetonte një periudhë jo të mirë në jetën e tij.Tony Ray është producenti i sukseseve “Gheisha” dhe “Habibi” me te cilat u be i njohur edhe në Shqipëri e përtej saj. Ai ka dhënë koncerte në shumë vende të Europës, mes të cilave edhe Shqipëria ku ai realizoi edhe bashkëpunimin “My Heart is Crying” me kengëtaren shqiptare Ingrit Gjoni.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026696920394897
array(1) { ["section"]=> string(74) "vetvritet-tony-ray-i-chica-loca-ka-bashkepunuar-edhe-me-ingrid-gjonin-5779" }