Victoria Beckham ‘dështon’ me përdorimin e photoshop-it (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:42 11-04-2016 Victoria Beckham ‘dështon’ me përdorimin e photoshop-it (Foto)

Victoria Beckham është ndër stilistet më të njohura, por megjithatë duket se nuk i ka shpëtuar rrezikut të photoshop-it.

Në një seri imazhezh për Vogue në Kinë, 41 vjeçarja nënë e katër fëmijëve ka tërhequr mjaft vëmendjen me një nga fotot e saj në të cilën duket qartë një boshllëk në të pasmet e saj. Ajo i ka postuar fotot e realizuara në llogarinë e saj dhe është pëlqyer shumë, por disa nga komentuesit kanë vënë re boshllëkun e krijuar duke e komentuar atë se ‘photosho-pi dështoi’.

viki.jpg

 

viktoria_bekam1.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024570941925049
array(1) { ["section"]=> string(64) "victoria-beckham-deshton-me-perdorimin-e-photoshop-it-foto-37396" }