VIDEO/ Dëmtohet rëndë futbollisti në Korçë, del me barrelë nga fusha e lojës

Publikuar tek: sport, më 21:16 14-04-2018 VIDEO/ Dëmtohet rëndë futbollisti në Korçë, del me barrelë nga fusha e lojës

Skënderbeu – Kamza 3-2 (MUZAKA 16′, Soëe 26, Xhejms 47’/ 35′, Zguro 45′)

76′ Rezi largohet me barrelë, në vendin e tij hyn Kuqi

47′ Xhejms shënon për Skënderbeun

45′ Zguro shënon një supergol

35′ Shënon Kamza

26′ Skënderbeu shënon me penallti, Soëe shënon nga pika e bardhë

16′ Gol në Korçë, Skënderebu shënon pas një goditje nga këndi të ekzekutuar nga Muzaka, era ndihmon topin të shkojë në rrjetë

14′ Kamza rrezikon sërish, por mbrojtja vendase largon topin

10′ Kalojnë 10 minuta në Korçë, Skënderbeu rrezikon disa herë, por nuk arrin të shënojë

1′ Starton sfida në Korçë


Skënderbeu: Teqja, Vangjeli, Radas, Aliti, Mici, Osmani, Nimaga, Muzaka, Xhejms, Gavazaj, Soue. Trajner: Ilir Daja

Kamza: Avdyli, Idrizaj, Lelis, Çukoviç, Zguro, Fili, Malaj, Fukui, Ymeri, Rezi, Plaku. Trajner: Jualian Ahmataj.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vjen 'bomba' nga CAS, pranohet kërkesa e Skënderbeut
»
Article Logic
Execution time: 0.12090110778809
array(1) { ["section"]=> string(81) "video-demtohet-rende-futbollisti-ne-korce-del-me-barrele-nga-fusha-e-lojes-116918" }