Video e bashkëpuntorit X, reagon për herë të parë Rama: Nëse ky është aksion opozitar, atëherë Lulzimi është lider

Publikuar tek: barometri, më 07:35 18-05-2018 Video e bashkëpuntorit X, reagon për herë të parë Rama: Nëse ky është aksion opozitar, atëherë Lulzimi është lider

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë për videon e publikuar të Bashkëpuntorit X, ndërkohë që në shkrimin e tij nuk kanë munguar tonet ironike ndaj opozitës.

Rama ka shkruar se nëse publikimi i këtyre fakteve është flamuri i aksionit opozitar, atëherë Lulzim Basha do të ishte lider e Shqipëria do të ndodhej në Polin e Veriut. 

Sakaq ai i ka bashkëngjitur postimit edhe videon e publikuar nga PD-ja.

POSTIMI I PLOTË:

Nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, atëherë bota nuk është e rrumbullakët, trekëndëshi është katror, Shqipëria ndodhet në Polin e Veriut, Bashkimi Europian është treg fshatar tek “Ali Demi” dhe Lulëzimi është lider...

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13548588752747
array(1) { ["section"]=> string(118) "video-e-bashkepuntorit-x-reagon-per-here-te-pare-rama-nese-ky-eshte-aksion-opozitar-atehere-lulzimi-eshte-lider-121182" }